Vyberte stránku

Doporučení

Milá slova od mých klientů

Vlaďku jako koučku bych určitě doporučila každému, kde se ocitne v situaci, v níž si připadá ztracený a nespokojený, protože současná doba je velmi náročná a každý z nás občas potřebuje pomoc profesionála. Já osobně jsem si díky našim společným sezením stanovila priority v životě i práci, kterých se stále snažím držet. Dokázala jsem díky ní pojmenovat, proč jsem byla nespokojená, a nastavit si strategii, jak to změnit, což se mi podařilo.

Ing. Petra Buchalová

Ředitelka outgoingu, Quality Tours s.r.o.

Již od samého počátku našich sezení jsem si postupně uvědomovala, že musím učinit několik změn ve svém životě (jak profesním, tak i osobním). Nejtěžší je měnit své zajeté vzorce, ale díky tomu, že mi Vlaďka udělala detailní rozbor mého emočního nastavení a přemýšlení, jsem pochopila, jak s nimi mohu efektivně pracovat. Vlaďka mi pomohla najít mé životní směřování. Nyní se snažím žít plnohodnotně a v rovnováze sama se sebou. Vlaďce moc děkuji za její práci a vnímavost.

Michaela Linková

Projektová manažerka na volné noze

Vlaďka je nesmírně vnímavý člověk, který nabijí okolí svým optimismem a laskavostí. Vážím si jí nejen za její přístup k lidem, ale též za hledání nových cest k vlastní spokojenosti. Její velký přínos spočívá v touze pomoci druhým. Pomůže vám objevit váš vnitřní potenciál a nastolit pozitivní změny, když se zatoužíte posunout v rovině pracovní, ale hlavně osobní.

Mgr. Petr Zahradník

Fyzioterapeut

Vďaka Vladky som prehodnotila hodnoty jak v práci, tak v súkromí. Naucila som sa vnímať emócie a svoje pocity v rôznych situáciách. To ako sa cítime, je indícia k tomu, či to co robíme naozaj potrebujeme v živote. Vladka má talent naslúchať a prirodzene pomôcť okoliu, ktoré chce žiť svoj život a nielen ho prežiť. Vladku ako kaučku a človeka môžem iba doporučiť.

Ing. Gabriela Lakatošová

Senior Property Manager

Ještě před pár lety by mě ani nenapadlo, že by mi v životě mohl chybět zrovna kouč. Musíte totiž věřit naprosto cizímu člověku, musíte se mu zcela otevřít. Nemůžete mu svěřit jen polovinu svého „já“, pak vám totiž pomůže jen napůl.

Odhalí i vaše horší stránky, které si zpočátku nechcete připustit. Ano, občas dojde i na slzy. Ale právě ony vám pomohou posunout se dále.

Vlaďka se s vámi snaží najít tu nejschůdnější životní cestu. Nevede vás po ní za ručičku, ale díky jejímu individuálnímu přístupu po ní dokážete jít sebevědomě a samostatně.

Můžete si koupit různé příručky, ono vám to neuškodí. Ale už jen ten klidný hlas a Vlaďčino naslouchání vás přesvědčí, že dobrý kouč je investice k nezaplacení. Protože vy sami jste pro sebe ta nejdůležitější osoba.

Daniela Mikolášová

Senior Event Manager

Vlaďčiny služby bych ze srdce doporučila všem svým známým. Je to vzácná žena a výborná koučka. Dokázala mě vyvést z každodenního chaosu všech povinností. Díky ní jsem se ve svém životě zklidnila a uvolnila, a konečně jsem si mohla dopřát ten důležitý pocit, že nic nemusím!

Ing. Kateřina Benešová

Financial Specialist Senior

Proč se obrátit zrovna na mě?

Baví mě lidé a věřím, že všichni máme příběh, který stojí za to vyprávět. Někdy nás emoce ženou vpřed nebo naopak brzdí, protože je nedokážeme zpracovat. Moje práce mě naplňuje, protože jsem svědkem vašich „aha“ momentů. Těch momentů, kdy si uvědomíte, kde je problém, jak ho řešit a znovuobjevujete životní radost.

Tvrdím, že nevím o lepší práci na světě. Co může být krásnějšího, než když vám lidé zpětně řeknou, jak se jim díky vám změnil život?

Kontakt

  • Vlaďka Vlášková
  • B. Němcové 313, 332 02 Starý Plzenec
  • IČO: 76557359
  • kontakt@vladkavlaskova.cz
  • +420 722 929 374

-> Zásady ochrany osobních údajů

Emoce jsou klíčem ke štěstí

Někdy nás emoce ženou vpřed, jindy nás brzdí, protože je nedokážeme zpracovat. Naučit se dobře vycházet se svými emocemi je stěžejní pro kvalitní osobní i pracovní život. Jsem koučka, lektorka a konzultantka v oblasti rozvoje emoční inteligence, už od roku 2008 pomáhám lidem vést spokojenější život. Rozvíjejte emoční inteligenci celé rodiny zdarma! Přihlaste se a každý měsíc obdržíte nové cvičení.

Chci svou týdenní dávku emoční inteligence