Vyberte stránku

Kdo jsem?

O mně

Jsem emoční koučka, lektorka a konzultantka v oblasti rozvoje emoční inteligence. Téměř 20 let jsem se pohybovala v hotelnictví a pracovala pro luxusní hotelové řetězce v České republice i v zahraničí. S koučováním jsem se setkala poprvé v Austrálii, tehdy jsem vyhrála výběrové řízení na pozici na HR oddělení ve Four Seasons v Sydney, kde se náš tým staral o 400 zaměstanců. Uvědomila jsem si, že pečovat o zaměstnance a pomáhat jim rozvíjet jejich schopnosti je to, co mě opravdu naplňuje. Cítila jsem v tom smysl a těšila jsem se z jejich pokroků a úspěchů.

Začala jsem dálkově studovat Life Coaching a už po prvním setkání s master koučem Noelem Posusem v roce 2006 jsem věděla, že koučování je přesně to, co chci dělat. V roce 2008 jsem se stala certifikovaným koučem. Jak jsem ale získávala zkušenosti z praxe, čím dál více jsem si uvědomovala, jak důležitou roli emoce v našem životě hrají.

Začala jsem se věnovat emočnímu koučinku, který se zakládá na výsledcích testu emočních kompetencí (SEI Leadership report od neziskové organizace Six Seconds, která se věnuje práci s emoční inteligencí). Tento test při náboru svých zaměstnanců využívají globální společnosti jako Amazon či UN. Dokáže změřit, jak používáte EQ ve svém každodenním životě a jakým způsobem přemýšlíte. Díky němu jsou emoční kouči schopni dojít rychle k jádru problému a pomoct vám pochopit, co děláte, proč to děláte, jak se u toho cítíte, a hlavně, jak nastavit trvalou pozitivní změnu.

 

Komunita profesionálů Six Seconds

 

Dnes patřím do komunity Six Seconds a každý rok musím obhájit, že pracuji na svém seberozvoji a neustále se vzdělávám, abych mohla využívat jejich platné nástroje efektivního měření EQ. Veškerá naše metodologie vychází z posledních poznatků neurovědy o tom, jak funguje náš mozek a jakou roli hrají v naší fyziologii právě emoce.

Od té doby, co jsem se začala věnovat emočnímu koučinku, jsem pomohla už desítkám lidí se stresem, syndromem vyhoření, vnitřní nespokojeností, ale zvládli jsme spolu i vylepšit vztahy s jejich dětmi. Pracovala jsem s lídry, začínajícími podnikateli i rodiči.

-> Certifikát EQ Certification

-> Certifikát EQ Assessor Certification

-> Certifikát Vital Signs Certification

 

Proč se obrátit zrovna na mě?

Baví mě lidé a věřím, že všichni máme příběh, který stojí za to vyprávět. Někdy nás emoce ženou vpřed, nebo naopak brzdí, protože je nedokážeme zpracovat. Moje práce mě naplňuje, protože jsem svědkem vašich „aha“ momentů. Těch chvílí, kdy si uvědomíte, kde je problém, jak ho řešit a znovuobjevujete životní radost.

Tvrdím, že lepší práce na světě neexistuje. Co může být krásnějšího, než když vám lidé zpětně řeknou, jak se jim díky vám změnil život?

Kontakt

  • Vlaďka Vlášková
  • B. Němcové 313, 332 02 Starý Plzenec
  • IČO: 76557359
  • kontakt@vladkavlaskova.cz
  • +420 722 929 374

-> Zásady ochrany osobních údajů

Emoce jsou klíčem ke štěstí

Někdy nás emoce ženou vpřed, jindy nás brzdí, protože je nedokážeme zpracovat. Naučit se dobře vycházet se svými emocemi je stěžejní pro kvalitní osobní i pracovní život. Jsem koučka, lektorka a konzultantka v oblasti rozvoje emoční inteligence, už od roku 2008 pomáhám lidem vést spokojenější život. Rozvíjejte emoční inteligenci celé rodiny zdarma! Přihlaste se a každý měsíc obdržíte nové cvičení.

Chci svou týdenní dávku emoční inteligence